Prezentační stránky a katalog šperků

Prezentační stránky a katalog šperků

Šperk (sperk.cz)

Technologicky starší, ale stále svému účelu dobře sloužící webové stránky známého českého šperkaře z Prahy. Administrační rozhraní nulté generace CMS Uni. Majitel stránek pravidelně obměňuje design každé 3 roky.
Toto je třetí změna designu, bez výrazných změn ve struktuře stránek.

Platforma IIS7, ASP .NET, MS SQL

Atletika pro děti

Atletika pro děti

Atletika pro děti, atletika do škol

Původní webové stránky přestali technicky vyhovovat parametrům moderního zpravodajského webu. Cílem zadání bylo vytvoření webu s responsivním designem, snadnou administrací a grafickým vzhledem co nejblíže k současnému vizuálu projektu, včetně převodu původních dat (články, galerie, přílohy). Stránky byli vytvořeni ve spolupráci s Bikes Media s.r.o. / Informsys a jejich výroba zabrala šest týdnů čistého času.

Tento projekt, který běží již pátým rokem, je nabídnout rodičům a jejich dětem kvalitní volnočasovou aktivitu v podobě pravidelných atletických kroužků a zároveň podpořit sportovní přípravu nejmladších dětí v oddílech a klubech.

Platforma IIS8, ASP .NET, MS SQL

Tesim s.r.o.

Tesim s.r.o.

Tesim s.r.o.

Stránky společnosti zabývající poskytováním služeb v oblasti provádění instalace datových sítí, měřících a monitorovacích zařízení a dalších služeb v oblasti elektro a jsou postavené na CMS Uni a šabloně Služby 01.

Platforma IIS7, ASP .NET, MS SQL

Viandanti Praghesi

Viandanti Praghesi

Viandanti Praghesi

Stránky poskytovatele ubytování a organizátora akcí pro turisty převážně u Itálie. Postaveno na projektu hotových webových stránek ZKUS Web CZ, šablona Apartmán 01. Veškerý obsah včetně grafiky je snadno vyměnitelný v administračním rozhraní CMS Uni a je dílem provozovatele stránek. Předchozí pokus sestavit web svépomocí na WordPressu majitel zavrhnul a zvolil mé řešení hotových webových stránek.

Platforma IIS7, ASP .NET, MS SQL