Prezentační stránky a katalog šperků

Prezentační stránky a katalog šperků

Šperk (sperk.cz)

Technologicky starší, ale stále svému účelu dobře sloužící webové stránky známého českého šperkaře z Prahy. Administrační rozhraní nulté generace CMS Uni. Majitel stránek pravidelně obměňuje design každé 3 roky.
Toto je třetí změna designu, bez výrazných změn ve struktuře stránek.

Platforma IIS7, ASP .NET, MS SQL

Webové stránky pro restaurace

Webové stránky pro restaurace

Webové stránky pro restaurace

Webové stránky šité na míru potřebám restaurace, baru nebo pizzerie. Web připravený k použití prakticky ihned a to za fantasticky nízkou cenu.

http://modern-restaurant.zkusweb.cz

Stěžejním prvkem těchto hotových stránek je kromě okamžité připravenosti je podstatné odlehčení práce s jídelním lístkem, který lze na stránkách jednoduše “naklikat”. Zároveň odpadá duplicina psaní zvlášť pro webové stránky a zvlášť pro provoz restaurace, jelikož lístek lze  ze stránek jednoduše vytisknout.

Design lze v omezené míře změnit svépomocí, za příplatek je možné nechat vyrobit vlastní.

Platforma Windows, ASP .NET, MS SQL

Hotel Příchovice

Hotel Příchovice

Hotel Příchovice

Kompletní přepracování stávajících webových stránek hotelu v Jizerských horách s implementací nového CMS pro jednoduchou správu obsahu a snadné přípravy denního jídelního lístku včetně využití v provozu restaurace (tisk lístku přímo ze stránek).

Platforma ZkusWeb. (ASP .NET, MS SQL)

Atletika pro děti

Atletika pro děti

Atletika pro děti, atletika do škol

Původní webové stránky přestali technicky vyhovovat parametrům moderního zpravodajského webu. Cílem zadání bylo vytvoření webu s responsivním designem, snadnou administrací a grafickým vzhledem co nejblíže k současnému vizuálu projektu, včetně převodu původních dat (články, galerie, přílohy). Stránky byli vytvořeni ve spolupráci s Bikes Media s.r.o. / Informsys a jejich výroba zabrala šest týdnů čistého času.

Tento projekt, který běží již pátým rokem, je nabídnout rodičům a jejich dětem kvalitní volnočasovou aktivitu v podobě pravidelných atletických kroužků a zároveň podpořit sportovní přípravu nejmladších dětí v oddílech a klubech.

Platforma IIS8, ASP .NET, MS SQL