Webové stránky pro restaurace

Webové stránky pro restaurace

Webové stránky pro restaurace

Webové stránky šité na míru potřebám restaurace, baru nebo pizzerie. Web připravený k použití prakticky ihned a to za fantasticky nízkou cenu.

http://modern-restaurant.zkusweb.cz

Stěžejním prvkem těchto hotových stránek je kromě okamžité připravenosti je podstatné odlehčení práce s jídelním lístkem, který lze na stránkách jednoduše “naklikat”. Zároveň odpadá duplicina psaní zvlášť pro webové stránky a zvlášť pro provoz restaurace, jelikož lístek lze  ze stránek jednoduše vytisknout.

Design lze v omezené míře změnit svépomocí, za příplatek je možné nechat vyrobit vlastní.

Platforma Windows, ASP .NET, MS SQL

Atletika pro děti

Atletika pro děti

Atletika pro děti, atletika do škol

Původní webové stránky přestali technicky vyhovovat parametrům moderního zpravodajského webu. Cílem zadání bylo vytvoření webu s responsivním designem, snadnou administrací a grafickým vzhledem co nejblíže k současnému vizuálu projektu, včetně převodu původních dat (články, galerie, přílohy). Stránky byli vytvořeni ve spolupráci s Bikes Media s.r.o. / Informsys a jejich výroba zabrala šest týdnů čistého času.

Tento projekt, který běží již pátým rokem, je nabídnout rodičům a jejich dětem kvalitní volnočasovou aktivitu v podobě pravidelných atletických kroužků a zároveň podpořit sportovní přípravu nejmladších dětí v oddílech a klubech.

Platforma IIS8, ASP .NET, MS SQL

Obchod pro motorkáře

Obchod pro motorkáře

R

Retailové weby A Spirit

Dlouhodobý projekt kolekce webových katalogů pro podporu prodeje motocyklového oblečení a příslušenství společnosti A Spirit, zahrnující značky: AGV, ARAI, CARDO, DAINESE, HELD, HIGHWAY HAWK, METZELER, PIRELLI a RIZOMA. Produkty nabízené v těchto katalozích jsou automaticky importovány z ekonomického software klienta.

Platforma IIS6, ASP .NET, MS SQL

Tesim s.r.o.

Tesim s.r.o.

Tesim s.r.o.

Stránky společnosti zabývající poskytováním služeb v oblasti provádění instalace datových sítí, měřících a monitorovacích zařízení a dalších služeb v oblasti elektro a jsou postavené na CMS Uni a šabloně Služby 01.

Platforma IIS7, ASP .NET, MS SQL